Ana sayfa

Henan Wheat Import And Export Company Limited

şirket Profili
Henan Buğday İthalat ve İhracat Şirketi Limited, 2005 yılında kurulan, Zhengzhou şehrinde bulunan - Henan Eyaleti Başkenti, Çin anakara merkezi.

Uluslararası bir tedarikçi, profesyonel bir üretici ve genel bir uluslararası tüccar olarak, şirketin tek işi glüten ve protein ürünleri alanında, daha derin ve daha derinlerde çalışmaktır. Şirket (“HENAN WHEAT” kısaltması), iki büyük makine imalat fabrikasının stoklarının bir kısmını paylaşan iki üst sınıf buğday ürünü fabrikasının tümüne katıldı ve Çin'deki bazı birinci sınıf grup şirketleri ile stratejik işbirliği anlaşmaları imzaladı.

Uluslararası müşteriler için, HENAN WHEAT Çin menşeli ürünler tedarik ediyor ve ihraç ediyor: Buğday gluteni, Hayati buğday gluteni, Buğday proteini, Buğday nişastası, Soya proteini, Bezelye proteini, Bezelye nişastası ve diğer gıda maddeleri. Şimdiye kadar 50'den fazla ülkede 500'den fazla ortakla iş birliği geliştirdi ve iş birliği yaptı. Yıllık ihracat miktarı 10 milyon ABD dolarından fazla.

Çinli yerli müşteriler için, HENAN BUĞDAY gelişmiş makine, yüksek kaliteli tarım ürünleri ve müşterilerin ihtiyaç duyacağı diğer iyi ürünler tedarik ve ithal ediyoruz.

HENAN BUĞDAY'da “Doğruluk ve Prestij” hala istikrarlı yaşam merkezimiz; “Müşteri memnuniyeti” hala bizim arzumuz; "Kalite ve Hizmet" bizim sonsuza peşinde vardır.

Nereden geliyor olursanız olun, neye ihtiyacınız olursa olsun, yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. En kısa sürede bakarsak, önce bizim arkadaşımız olmalısın! Ardından, çalışmanız mallarınızı deponuzdan veya deniz limanınızdan almaktır. Sizinle aramızdaki tüm işbirliklerinin her iki tarafımıza da en fazla fayda sağlayacağı garanti edilmektedir.

Tüm soruşturma veya mesaj takdir edilecektir ve hemen cevap verilecektir!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
Henan Buğday İthalat ve İhracat Şirketi Limited, 2005 yılında kurulan, Zhengzhou şehrinde bulunan - Henan Eyaleti Başkenti, Çin anakara merkezi.

Henan Wheat Import And Export Company Limited Henan Wheat Import And Export Company Limited Henan Wheat Import And Export Company Limited Henan Wheat Import And Export Company Limited Henan Wheat Import And Export Company Limited Henan Wheat Import And Export Company Limited
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

Markalar : Buğday

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 3000000-20000000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 80% - 90%